Tel.:
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT

Co. van de Qinyielektronika, Ltd (QYSMT)

SMT-Vervangstukken. One-stop Platform voor Alle SMT.

Thuis ProductenAI vervangstukken

AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467

AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467

  • AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467
  • AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467
  • AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467
  • AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467
  • AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467
AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Panasonic
Certificering: CE,ISO9001
Modelnummer: X00K04467
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: normale verpakking
Levertijd: 2-3 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 500/maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Deel no: X00K04467 Garantie: 6 maanden
Gebruik: AI machine Kwaliteit: geteste 100%
Merknaam: Universal Type: AI machinedelen
Naam van het product: Panasonic-ZUIGER X00K04467
Hoog licht:

ai toebehoren

,

de oppervlakte zet delen op

Panasonic-ZUIGER X00K04467
Garantie: 6 maanden
Gebruik: AI machine
Kwaliteit: 100% getest
Merknaam: Panasonic
Type: De machinedelen van SMT AI
 
 
1 JV SCHACHT 0551038
2 JV OPDRINGER (L) 0552002
3 JV SCHUIF (L) 0552003
4 JV OPDRINGER (R) 0552008
5 JV SCHUIF (R) 0552009
6 JV SNIJDER 0552020
7 JV SNIJDER 0552020G
8 JV SNIJDER 0552021
9 JV GIDS 0552022
10 JV SPELD 0552027
11 JV SPELD 0552028
12 JV DIAcam 0552037
13 JV DIAcam 0552038
14 JV BUIGENDE MATRIJS 0552043
15 JV ROL 0553001
16 JV SPELD 0553002
17 JV SPELD 0553005
18 JV SPELD 0554004
19 JV KLINKNAGELbasis 0554006
20 JV KLINKNAGELbasis 0554006G
21 JV KLINKNAGELbasis 0554006-1
22 JV SUBklinknagelbasis 0554007
23 JV SUBklinknagelbasis 0554007G
24 JV CUTTER&CLINCH 0554009
25 JV CUTTER&CLINCH 0554009G
26 JV CUTTER&CLINCH 0554009-1
27 JV CUTTER&CLINCH 0554009-1G
28 JV VERBINDING 0554015
29 JV ROLspeld 0554022
30 JV SNIJDER 0554231
31 JV SNIJDER 0554231G
32 JV DRAAI BUCELE 0555012
33 JV HEFBOOM 0555028
34 JV BLOK 0563026
JV 35 DIE 0563059 RINGEN
36 JV GIDS 0564032
37 JV PLAAT 0564056
38 JV CILINDER 0564057
39 JV ZUIGER 0564058
40 JV PLAAT 0564059
41 JV SPELD 0565004
42 JV PLAAT 0565019
43 JV HET STAPPEN MOTOR 0565023
44 JV SCHUIF 0565046
45 JV SPELD 1316106
46 JV ROL 1316107
47 JV ROL 1316108
48 JV ROL 1302021
49 JV VERBINDINGSSTUK 1302022
50 JV ROL 1302025
51 AJ 0112048
52 AJ OPDRINGER 0112049
53 AJ PLAATstaal 0112085
54 AJ PLAATstaal 0112086
55 AJ BOUT 0112088
56 AJ STEUN 0112104
57 AJ PLAAT 0112139
58 AJ SPELD 0213012
59 AJ WIEL 0213015
60 AJ TAND 0213021
61 AJ SPELD 0213025
62 AJ KRAAG 0213036
63 AJ TREKSTANG 0217003
64 AJ SPELD 0217006
65 AJ SPELD 02170060
66 AJ SPELD 02170061
67 AJ SPELD 0217009
68 AJ REK 0217012
69 AJ SPELD 0217014
70 AJ RING 0217018
71 AJ SPELD 0217019
72 AJ BUSH 0217021-1
73 AJ LENTE 0217028
74 AJ STAAF 0217029
75 AJ LENTE 0217102
76 AJ HEFBOOM 0217104
77 AJ STAAF 0217105
78 AJ RING 0221001
79 AJ REK 0217012
80 AJ KRAAG 0221011
81 AJ SPELD 0233101
82 AJ SPELD 0234006
83 AJ SPELD 0234014
84 AJ SPELD 0244015
85 AJ PLAAT 0408003
86 AJ PLAAT 0408005
87 AJ SPELD 0408007
88 AJ ROL 0408010
89 AJ ROLspeld 0408012
90 AJ RING 0408013
91 AJ SPELD 0412024
92 AJ HOGERE AAMBEELDeenheid 0415001
93 AJ SNIJDER-2 (R) (5MM) 04160041
94 AJ snijder-2 (R) (5mm) 04160041G
95 AJ SNIJDER-2 (L) (5MM) 04160042
96 AJ snijder-2 (L) (5mm) 04160042G
AJ ZUIGER 97 (5mm) 0416008
98 AJ LENTE 5mm 0106010
99 AJ OPDRINGER 5mm 0416012
100 AJ OPDRINGER 5.5mm 0416012-2Y
101 AJ TOEVOEGINGSgids (5MM) 0416013
102 AJ TOEVOEGINGSgids (5.5mm) 0416013-2y
103 AJ SNIJDER FRAM (5MM) 0416014
104 AJ 0416016
105 AJ LENTE 0416017
106 AJ SNIJDER FRAM (5MM) 0416018
107 AJ ROL 0416019
AJ HEFBOOM 108 (5mm) 0416020
X02G52112 X02G52201 X02G53103 X02G53104 X02G53105 X02G53112 X02G53116 X02G62109 X02G62110 X02G63109 X02G63110 X02G78509 X02GD2M9 X02P04206 X02P04208 X02P0503801 X02P12007 X02P1201501 X02P12016 X02P1201801 X02P1201901 X02P1202801 X02P1203001 X02P1203202 X02P1203801 X02P12056 X02P12057 X02P12072 X02P12508 X02P18006 X02P18007 X02P19002 X02P19003 X02P19006 X02P19007 X02P19010 X02P19030 X02P21001 X02P21003 X02P21004 X02P2101501 X02P29002 X02P29003 X02P29009 X02P29010 X02P30003 X02P30006 X02P3000701 X02P30015 X02P3100902 X02P31038 X02P31058 X02P310610 X02P31068 X02P31078 X02P32001 X02P32002 X02P32003 X02P32004 X02P32005 X02P32006 X02P32013 X02P3302201 X02P33039 X02P45002 X02P51500 X02P51506 X02P55008 X02P61001 X02P61002 X02P61003 X02P61021 X02P65002 X02P65003 X02P9637601 X02P96399 X02P96421 X02P96428 X02P96429 X02P96435L-5.0 X02P96435R-5.0 X02P96436L-7.5 X02P96436R-7.5 X036-000 X036-013 X036-017 X036-023 X036-026 X036-028 X036-030 X036-031 X036-034 X036-036 X036-037 X036-041 X036-046 X036-047 X036-050 X036-051 X036-057 X036-058 X036-060 X036-068 X036-090 X036-091 X036-103 X036-104 X036-105 X036-106 X036-111 X036-112 X036-113 X036-116 X036-117 X036-124 X036-124SS X036-125 X036-125SS X036-247 X042-010-7N04D X042-011-7N04 X042-012A X042-013-8D X044-001 X044-002 X044-005 X044-006 X044-007 X044-008 X044-033 X044-051 X044-151 X044-206 X052-904 X055-084 X055-902 X055-903 X055-917 X1A42021 X202-011-1 X202-011-2 X202-023 X202-071 X205-159 X206-131 X206-143 X206-193 X708-077 X708-25017 X708-25018 X804-004 X804-007 X804-143 X804-233 X804-235 X804-236 X804-237 X804-238 X804-273 X804-274 X804-502 X805-445 X806-403 X820-002 X820-051 X820-052 X820-053 X820-055 X820-067 X820-068 X820-074 X821-028 X821-051 X821-055 X821-074 X946-104 XF900A16 XG3KCJ-13010-3 XG-4000-01-04-048 XG-4000-01-04-051 XG-4000-01-04-056 XG-4000-01-04-057 XG-4000-01-04-058 XG-4000-01-04-059 XG-4000-01-04-064 XG-4000-01-04-065 XG-4000-01-04-066-12 XGB-M71WF00X XH100F73 XLC6001ZZ XLC6003ZZ XLC608ZZ XLC6093ZZ XLC6200ZZ XLC681XZZ XLC683ZZ XLC686-5 XLC6901ZZ XLC6902ZZ XLC6903ZZ XLC696ZZ XLCNF634ZZ XLCNF699ZZ XLCNMR63ZZ XLCNMR95ZZ XLE2B5FP XLZNNA5902 XM601B2 XM601B5 XM601B7 XNG25ARP XNRAN00 XNRNFU01SS XNRNFU02S XNRNFWN008SS XPA3L3F10 XPJ10A30FW XPJ3E10FW XPJ3E6FW XPJ5A10FW XPJ5A12FW XPJ6A10FW XPJ6E12FW XPL12A6WFW XPL210 XSB3+10FZ XSM26+5FY XSS25+5FY XSS25-5FY XST3+6YW XTS4+25GFZ XVE25B4FP XVE2B6FP XVEN6B55FPZ XWA23FP XWPAW00 XWV25RW XXE3D5FP XXE40D4FP
 
AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467 0AI van de corrosieweerstand Vervangstukken, Panasonic-ZUIGERvervanging X00K04467 1
 

 

Contactgegevens
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT

Contactpersoon: Mr. Tom Chen

Tel.: +86 ‭18575507689‬

Fax: 86-0755-21635007

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Zaal 503, de Bouw A, BaiTong-Industrieterrein, Road van No.150 Shasong, Shajing, Baoan Area, Shenzhen-de Provincie China 518104 van Stadsguangdong
Tel.:86-755-21635007
Mobiele site PrivacybeleidChina de oppervlakte zet delen op Leverancier. Copyright © 2018 - 2022 smt-sparepart.com. All Rights Reserved. Developed by ECER