Tel.:
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT

Co. van de Qinyielektronika, Ltd (QYSMT)

SMT-Vervangstukken. One-stop Platform voor Alle SMT.

Thuis ProductenAI vervangstukken

Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018

Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018

  • Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018
  • Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018
  • Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018
  • Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018
Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Panasonic
Certificering: CE,ISO9001
Modelnummer: 1041310018
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: normale verpakking
Levertijd: 2-3 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 500/maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Deel no: 1041310018 Garantie: 6 maanden
Gebruik: AI machine Kwaliteit: geteste 100%
Merknaam: Universal Type: AI machinedelen
Naam van het product: Panasonic-OPDRINGER - L 1041310018
Hoog licht:

ai toebehoren

,

de oppervlakte zet delen op

Panasonic-OPDRINGER - L 1041310018
 
Garantie: 6 maanden
Gebruik: AI machine
Kwaliteit: 100% getest
Merknaam: Panasonic
Type: De machinedelen van SMT AI
 
 
1 JV SCHACHT 0551038
2 JV OPDRINGER (L) 0552002
3 JV SCHUIF (L) 0552003
4 JV OPDRINGER (R) 0552008
5 JV SCHUIF (R) 0552009
6 JV SNIJDER 0552020
7 JV SNIJDER 0552020G
8 JV SNIJDER 0552021
9 JV GIDS 0552022
10 JV SPELD 0552027
11 JV SPELD 0552028
12 JV DIAcam 0552037
13 JV DIAcam 0552038
14 JV BUIGENDE MATRIJS 0552043
15 JV ROL 0553001
16 JV SPELD 0553002
17 JV SPELD 0553005
18 JV SPELD 0554004
19 JV KLINKNAGELbasis 0554006
20 JV KLINKNAGELbasis 0554006G
21 JV KLINKNAGELbasis 0554006-1
22 JV SUBklinknagelbasis 0554007
23 JV SUBklinknagelbasis 0554007G
24 JV CUTTER&CLINCH 0554009
25 JV CUTTER&CLINCH 0554009G
26 JV CUTTER&CLINCH 0554009-1
27 JV CUTTER&CLINCH 0554009-1G
28 JV VERBINDING 0554015
29 JV ROLspeld 0554022
30 JV SNIJDER 0554231
31 JV SNIJDER 0554231G
32 JV DRAAI BUCELE 0555012
33 JV HEFBOOM 0555028
34 JV BLOK 0563026
JV 35 DIE 0563059 RINGEN
36 JV GIDS 0564032
37 JV PLAAT 0564056
38 JV CILINDER 0564057
39 JV ZUIGER 0564058
40 JV PLAAT 0564059
41 JV SPELD 0565004
42 JV PLAAT 0565019
43 JV HET STAPPEN MOTOR 0565023
44 JV SCHUIF 0565046
45 JV SPELD 1316106
46 JV ROL 1316107
47 JV ROL 1316108
48 JV ROL 1302021
49 JV VERBINDINGSSTUK 1302022
50 JV ROL 1302025
51 AJ 0112048
52 AJ OPDRINGER 0112049
53 AJ PLAATstaal 0112085
54 AJ PLAATstaal 0112086
55 AJ BOUT 0112088
56 AJ STEUN 0112104
57 AJ PLAAT 0112139
58 AJ SPELD 0213012
59 AJ WIEL 0213015
60 AJ TAND 0213021
61 AJ SPELD 0213025
62 AJ KRAAG 0213036
63 AJ TREKSTANG 0217003
64 AJ SPELD 0217006
65 AJ SPELD 02170060
66 AJ SPELD 02170061
67 AJ SPELD 0217009
68 AJ REK 0217012
69 AJ SPELD 0217014
70 AJ RING 0217018
71 AJ SPELD 0217019
72 AJ BUSH 0217021-1
73 AJ LENTE 0217028
74 AJ STAAF 0217029
75 AJ LENTE 0217102
76 AJ HEFBOOM 0217104
77 AJ STAAF 0217105
78 AJ RING 0221001
79 AJ REK 0217012
80 AJ KRAAG 0221011
81 AJ SPELD 0233101
82 AJ SPELD 0234006
83 AJ SPELD 0234014
84 AJ SPELD 0244015
85 AJ PLAAT 0408003
86 AJ PLAAT 0408005
87 AJ SPELD 0408007
88 AJ ROL 0408010
89 AJ ROLspeld 0408012
90 AJ RING 0408013
91 AJ SPELD 0412024
92 AJ HOGERE AAMBEELDeenheid 0415001
93 AJ SNIJDER-2 (R) (5MM) 04160041
94 AJ snijder-2 (R) (5mm) 04160041G
95 AJ SNIJDER-2 (L) (5MM) 04160042
96 AJ snijder-2 (L) (5mm) 04160042G
AJ ZUIGER 97 (5mm) 0416008
98 AJ LENTE 5mm 0106010
99 AJ OPDRINGER 5mm 0416012
100 AJ OPDRINGER 5.5mm 0416012-2Y
101 AJ TOEVOEGINGSgids (5MM) 0416013
102 AJ TOEVOEGINGSgids (5.5mm) 0416013-2y
103 AJ SNIJDER FRAM (5MM) 0416014
104 AJ 0416016
105 AJ LENTE 0416017
106 AJ SNIJDER FRAM (5MM) 0416018
107 AJ ROL 0416019
AJ HEFBOOM 108 (5mm) 0416020
181 AJ DRAADgids 0430023
182 AJ GIDS 0430025
183 AJ DRAADgids 0430026
184 AJ BLOK 0430027
185 AJ BLOK 0430036
186 AJ GIDS 0430041
187 AJ HOLDINGSplaat 0430042
188 AJ ROL 0431001
189 AJ SPELD 0431002
190 AJ LENTE 0431017
191 AJ SPELD 0431020
192 AJ BANDgids 0431022
193 AJ BANDwiel (R) 0431106
194 AJ BANDgids 0431201
195 AJ CILINDERdekking 0432001
AJ ZUIGER 196 (10mm) 0432003
197 AJ LENTE 0432004



 
 


 
Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018 0Hoge Prestatiesai de Machineopdringer van Vervangstukkenpanasonic SMT - L 1041310018 1
 

 

Contactgegevens
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT

Contactpersoon: Mr. Tom Chen

Tel.: +86 ‭18575507689‬

Fax: 86-0755-21635007

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Zaal 503, de Bouw A, BaiTong-Industrieterrein, Road van No.150 Shasong, Shajing, Baoan Area, Shenzhen-de Provincie China 518104 van Stadsguangdong
Tel.:86-755-21635007
Mobiele site PrivacybeleidChina de oppervlakte zet delen op Leverancier. Copyright © 2018 - 2022 smt-sparepart.com. All Rights Reserved. Developed by ECER